Napište nám

Finanční poradenství

V oblasti finančního poradenství poskytujeme ZDARMA konzultace při řešení finančních potřeb klientů, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatelské subjekty. Finanční poradenství zahrnuje konzultaci a návrh řešení.

Provedeme Vás světem financování

Našim cílem je zajistit optimální formu financování a výši finančních zdrojů s ohledem na bonitu klienta. Velice často platí, že nejlevnější neznamená být nejlepší. Vždy dbáme na co nejmenší nutnost komunikace klienta přímo s finanční institucí. Vyjednáme za Vás vše potřebné až po přípravu smluv k podpisu.

V oblasti financování spolupracujeme s největšími bankami a leasingovými společnostmi působícími na finančním trhu v České republice. Kromě běžných forem financování, jako jsou úvěr, leasing a faktoring, zajistíme pro Vás podporu ze strany ČMZRB a jiných institucí.

Životní pojištění a další produkty

Dále nabízíme i zprostředkování životního pojištění a výhodného úrazového pojištění. Součástí možnosti zprostředkování nabízených produktů je i pojištění nemovitostí, domácností, odpovědnosti za škodu, penzijního připojištění, stavebního spoření a úvěrů ze stavebního spoření.