Napište nám

Vedení účetnictví a daňové evidence

Postaráme se o Vaše účetnictví

Účetní a poradenská společnost PORFINA spol. s r.o. pro Vás zajistí kompletní vedení Vašeho účetnictví nebo daňové evidence. Služby spojené se zpracováním účetnictví zahrnují činnosti od kontroly náležitostí účetních dokladů přes vedení samotného účetnictví až po tisk a zasílání požadovaných reportů a sestav.  Stav účetnictví a výsledky hospodaření jsou s klienty konzultovány v průběhu roku, případně se dle požadavků klientů konají pravidelné měsíční schůzky.

Po skončení účetního období zpracujeme účetní závěrku a daňová přiznání včetně souvisejících příloh v požadovaném termínu. Zajistíme kontrolu daňového přiznání daňovým poradcem a odklad termínu podání daného.

Související činnosti a služby

V rámci poskytovaných služeb komunikujeme s finančním úřadem a dalšími institucemi státní správy. Dále zajišťujeme zpracování veškerých finančních podkladů požadovaných finančními institucemi a zpracování statistických výkazů.

V případě přechodu z jiného účetního programu poskytujeme veškerou nutnou součinnost pro převod účetních dat do našeho účetního programu. Po vzájemné dohodě je možné vedení veškeré agendy ve firmě klienta.

Cena našich služeb - ceník

Účetnictví a daňovou evidenci zpracováváme v účetním programu Pohoda a VARIO.